НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ КОБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (КОБЛІВСЬКОЇ ОТГ)

Поширити інформацію

 
Сьогодні пройшла нарада керівників закладів освіти Коблівської сільської ради. Були присутні керівники навчальних закладів та керівникі закладів дошкільної освіти Коблівської ОТГ.

З відділу освіти, молоді та спорту група у повному складі попрямувала у Коблівський заклад середньої освіти I-III ступенів (Коблівську середню школу), де й почалася сама нарада.

відділ освіти молоді спорту коблево
Загальне фото учсаників наради керівників закладів освіти Коблівської сільської ради

Для сайту Коблівської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) ми зробили декілька фото заходу та без зайвих професійних тонкощів коротко висвітлили подію. Нижче також дивіться фото.

Відразу за порогом школи учасників наради (керівників освітніх закладів ОТГ) чекали учні з вітаннями на честь Дня вчителя (привітали трохи раніше, скориставшись нагодою, коли всі ключові фігури освітнього процесу ОТГ зібралися разом), квітами і теплими словами.

Після спілкування с учнями та викладацьким складом школи, загальна кількість учасників наради була розділена на три робочі групи. Викладачі, бібліотекарі та методисти – кожна група зайняла своє робоче місце і процес наради отримав свій вже безпосередній практичний початок.

Всі робочі групи розглядали, обговорювали і приймали рішення з питань порядку денного. Не можна говорити, що існували суворі обмеження в плані обговорення та вирішення суміжних питань, які прямо або побічно мають відношення до процесу освіти, до молоді та спорту Коблівської ОТГ.

Робочими групами наради питання розглядалися такі:

  • початок 2019-2020 навчального року
  • готовність закладів освіти до опалювального періоду
  • розлідування нещасних випадків у навчальних закладах
  • формування мережі закладів освіти на 2019-2020 н.р.
  • облік дітей і підлітків дошкільного та шкільного віку в закладах освіти Коблівської сільської ради
  • організація науково-методичної роботи
  • опрацювання законодавчої, правової та нормативної документації з питань атестації педагогічних працівників
  • підвищення кваліфікації педагогічних працівників
  • стан організації харчування у закладах освіти Кобліської сільскьої ради
  • інші питання, які мають безпосереднє відношення до освіти, молоді та спорту.

Атмосфера заходу здавалась вільною (звісно у розумних межах) та комфортною. Було помітно, що всі присутні на заході були щиро раді професійній зустрічі. І це безсумнівно добре.

Про всі новини освітнього процесу Коблівської ОТГ та роботу відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради ми будемо і далі говорити на цьому сайті. Будемо публікувати новини, звіти, фото, відео та інший живий і актуальний тематичний контент без зайвих фраз як є насправді.

Перейти на Головну сторінку сайту Коблівської ОТГ

Перейти до розділу сайту: Бюджет Коблівської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *