Рішення. 48 чергова сесія 8 скликання 20.12.2019

 

Завантажити: Рішення XXXXVIII чергової сесії 8 скликання 20 грудня 2019 року (додатки).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ ХХХХVІІІ СЕСІЇ 20.12.2019 РОКУ

 1. Про внесення змін до сільського бюджету Коблівської сільської ради на 2019 рік. Доповідач: Горгуленко Т.А. – головний бухгалтер сільської ради.
 2. Про затвердження проектно-кошторисної документації («Капітальний ремонт вулиці Степової від будинку № 1 до будинку № 25 та під’їздів у двори до будинку № 9 та до будинку № 13 в с. Морське Березанського району Миколаївської області»; «Капітальний ремонт провулку Чорноморський (від вулиці Морської до вулиці Десантників) в с. Морське Березанського району Миколаївської області», «Реконсрукція водопровідної мережі в с. Рибаківка Березанського району Миколаївської області (вулиця Поштова, Кузнечна, 8 Березня)»). Доповідач: Горгуленко Т.А. – головний бухгалтер сільської ради.
 3. Про затвердження структури Коблівської сільської ради на 2020 рік. Доповідач: Горгуленко Т.А.– головний бухгалтер сільської ради.
 4. Про затвердження штатного розпису Коблівської сільської ради на 2020 рік. Доповідач: Горгуленко Т.А. – головний бухгалтер сільської ради.
 5. Про затвердження Положення про порядок преміювання працівників Коблівської сільської ради. Доповідач: Горгуленко Т.А. – головний бухгалтер сільської ради.
 6. Про преміювання сільського голови, секретаря ради, керуючого справами виконавчого комітету, першого заступника сільського голови, заступників сільського голови, старост Коблівської сільської ради на протязі бюджетного 2020 року. Доповідач: Горгуленко Т.А.– головний бухгалтер сільської ради.
 7. Про встановлення надбавки керівникам структурних підрозділів Коблівської сільської ради на 2020 рік. Доповідач: Горгуленко Т.А. – головний бухгалтер сільської ради.
 8. Про встановлення вартості та розміру плати за харчування дітей в закладах освіти Коблівської сільської ради на 2020 рік. Доповідач: Олефіренко О.Ю. – начальник відділу освіти, молоді та спорту.
 9. Про встановлення надбавки керівникам закладів дошкільної освіти Коблівської сільської ради на 2020 рік. Доповідач: Олефіренко О.Ю. – начальник відділу освіти, молоді та спорту.
 10. Про сільський бюджет на 2020 рік. Доповідач: Горгуленко Т.А. – головний бухгалтер сільської ради.
 11. Про надання матеріальної допомоги (подання старости Українського старостинського округу, спеціаліста Коблівської сільської ради, старости Рибаківського старостинського округу, старости Новофедорівського старостинського округу, старости Лугівського старостинського округу). Доповідач: Долганова Т.М. – спеціаліст сільської ради.
 12. Про затвердження Плану роботи Коблівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік. Доповідач: Григорян В.С. – спеціаліст-юрисконульт.
 13. Про проект внесення змін до Положення про порядок залучення коштів на розвиток інженерно-транспортної інфраструктури сіл. Доповідач: Григорян В.С. – спеціаліст-юрисконульт.
 14. Про внесення змін до Плану роботи Коблівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік. Доповідач: Григорян В.С. – спеціаліст-юрисконульт.
 15. Про проект внесення змін до Статуту Коблівської об’єднаної територіальної громади. Доповідач: Григорян В.С. – спеціаліст-юрисконульт.
 16. Про скасування наказу №139-К відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області від 14.11.2019 року. Доповідач: Григорян В.С. – спеціаліст-юрисконульт.
 17. Про затвердження рішення № 105 Виконавчого комітету Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області від 12.12.2019 року «Про передачу в оренду службового житла комунальної власності». Доповідач: Григорян В.С. – спеціаліст-юрисконульт.
 18. Про затвердження положення про Бюджет участі (громадський бюджет) у Коблівській сільській раді. Доповідач: Ільїчова О.О. – спеціаліст економічного розвитку та інвестицій.
 19. Про внесення змін та доповнень до Статуту Комунальної Установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Коблівської сільської ради. Доповідач: Погосян Г.В. – директор інклюзивно -ресурсного центру.
 20. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Коблівський сількомунгосп» Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області. Доповідач: Соловйова О.І.- головний бухгалтер КП “Коблівський сількомунгосп”.
 21. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства “Коблівський сількомунгосп” Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області та здійснення внесків до статутного капіталу на 2020-2025 роки. Доповідач: Соловйова О.І.- головний бухгалтер КП “Коблівський сількомунгосп”.
 22. Про затвердження плану роботи Коблівської сільської ради на 2020 рік. Доповідач: Талоха С.А. – секретар ради.
 23. Про надання платної соціальної допомоги для направлення до стаціонарного відділення людей похилого віку (Плігіна Г.А.). Доповідач: Боднар Р.В. – начальник відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді.
 24. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в довгострокову оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води (ТОВ «Вілла Валетта»-с. Коблеве). Доповідач: Лозун С.П.- начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.
 25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває в оренді (Оганезов Ж.С.-с. Коблеве). Доповідач: Лозун С.П.- начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.
 26. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у довгострокову оренду для розміщення, будівництва та експлуатації гідротехнічних, гідрометричних, протиерозійних та захистних протизсувних споруд (ТОВ «Триа Плюс» – с. Коблеве). Доповідач: Лозун С.П.- начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) у власність для особистого селянського господарства (Шевардов В.В.-с. Українка). Доповідач: Лозун С.П.- начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( Костенко Г.Р.-с. Бессарабка, Донцова Т.В. – с. Рибаківка). Доповідач: Лозун С.П.- начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.
 29. Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (Петров О.О.-с. Коблеве). Доповідач: Лозун С.П.- начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.
 30. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництво та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (Покровська К.Я.-с. Коблеве). Доповідач: Лозун С.П.- начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.
 31. Про дозвіл на заключення договору земельного сервітуту (ТОВ «Лазурний берег», Біденко О.А.-с. Коблеве). Доповідач: Лозун С.П.- начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.
 32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Лисенко К.Ю. – с. Морське). Доповідач: Лозун С.П.- начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.
 33. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (Харченко Н.Л. – с. Коблеве). Доповідач: Лозун С.П.- начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.
 34. Про дозвіл на розірвання договору оренди земельної ділянки (Гюмюшлю Г.Л. – с. Коблеве) Доповідач: Лозун С.П.- начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.
 35. Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою для внесення змін в координати поворотних точок (ТОВ «Едем Коблево»-с. Коблеве). Доповідач: Лозун С.П.- начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.
 36. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває в оренді (Харченко Т.М.-с. Новофедорівка). Доповідач: Лозун С.П.- начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.
 37. Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновленя) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення особистого селянського господарства (Антоненко О.В.-с. Федорівка). Доповідач: Лозун С.П.- начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.
 38. Про дозвіл на укладання угоди про внесення змін до договору оренди землі (ТОВ «Оріон-Авто» – с.Коблеве). Доповідач: Лозун С.П.- начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.
 39. Про дозвіл на укладання договору оренди земельної ділянки (Пойда С.В., Албов С.І. – с.Коблеве). Доповідач: Лозун С.П.- начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.
 40. Про присвоєння та зміну поштової адреси об’єктам нерухомого майна (Ткачук С.К., Моісєєнко Н.О., Оганезов Ж.К., ТОВ «Коблево Ресорт Маріне», Осерський С.В., Шевченко С.В., Богданова А.М.). Доповідач: Громова З.В. – керуючий справами виконавчого комітету.
 41. Про найменування вулиць в зоні відпочинку села Рибаківка. Доповідач: Громова З.В. – керуючий справами виконавчого комітету.
 42. Про проект внесення змін до рішення № 7 Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області від 25.06.2019 року «Про встановлення на території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2020 рік». Доповідач: Григорян В.С. – спеціаліст-юрисконульт, Лозун С.П.- начальник відділу комунальної власності та земельних відносин
 43. Про затвердження проекту Програми розвитку системи надання адміністративних послуг в Коблівській сільській раді на 2020-2023 роки. Доповідач: Дубініна О.М. – начальник відділу «ЦНАП» Коблівської сільської ради.
 44. Про затвердження розрахунку орендної плати за земельну ділянку (ТОВ «Лазурний берег», Біденко О.А., ТОВ «Вілла Валетта», ТОВ «Триа Плюс», Пойда С.В., Албов С.І.-с. Коблеве). Доповідач: Лозун С.П.- начальник відділу комунальної власності та земельних відносин.

Завантажити: Рішення XXXXVIII чергової сесії 8 скликання 20 грудня 2019 року